| dny_3305 a întrebat:

Sunt din buzau am 16 ani jumatate si imi caut de lucru pentru la vara. Cine ma poate ajuta? fundita

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. Te poti angaja la diferite tarabe\standuri din magazinele mari : Kaufland, Real; la firme gen Lenor, Coca Cola si etc. Nu stiu cat primesti, dar cred ca e destul de profitabil; Mai poti merge pe la magazinele de telefoane: Vodafone, Cosmote, Orange si ii poti intreba daca nu au nevoie de tine ca sa imparti pliante; Poate te angajeaza cineva la vreun chiosc- de la mine din bloc s-a anajat o fata tot cand avea 16 ani. Te poti face reprezentant la avon, strangi comenzi si primesti reducere(bani).
Cam atat stiu eu, sper ca te-am ajutat!
Numai bine si sper sa gasesti!

3 răspunsuri:
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Salut! La vârste fragede nu poţi fi acceptat ca un bun muncitor decât prin baruri, fast-food, să împarţi fluturaşe, pliante! Caută articole în diferite ziare sau pe internet!happy

| andreutza05_1656 a răspuns:

Reprezentant apoi poate devii coordonator Refan 100% profit! astept mesaj daca te inteeseaza

| karina0196 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru. daca gasesti ceva ma anunti si pe mine? te rog.id-ul meu e : corina.bichiru@yahoo.com