| Iliehhh a întrebat:

Buna,imi caut de lucru pentru vara cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| 4StarLight a răspuns:

Poți deveni reprezentant Avon/Oriflame, poți fi voluntar la împărțirea de tot felul de fluturași, reclame.
Sau te poți angaja la McDonald's/KFC/Mado, magazine de acest gen care caută tineri dispuși să se implice cred că și la magazine de haine
Dacă ai peste 18 ani aveam și o prietenă care era angajată la un magazin de bijuterii gen Pandora/Sabrini

| TheDrink a răspuns:

Daca esti baiat iti recomand sa faci acvarii din sticla le amenajezi si prinzi soparle, serpi etc. Asta daca ai peste 15 ani si nu iti este frica.