| camir a întrebat:

Sunt din dec.2006 in Biroul de credit, am avut intarziere mai mare de 90 de zile, pentru 400 ron, mi-am achitat toata restanta, atunci in decembrie ( a fost un an greu in care nu am lucrat, sotul meu a decedat, iar eu cu doi copii minori m-am descurcat ffff greu). Din martie 2007 lucrez si am un salariu de 1920 lei. De unde as putea sa iau un credit de 15000 ron fara sa se tina cont de acest Birou de credit? Multumesc

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca numai de la o institutie extrabancara, gen GEMoney. Dar fii atenta, dobanzile lor sunt mult mai mari decat la banca, au semnificativ mai multe costuri ascunse si, in plus, te executa imediat pentru neplata.

| MisterKat a răspuns:

Ai putea incerca la Provident, dar fii atenta ei au dobanzi mai mari si taxe, comisioane mai mari!

Mult Succes!

O seara buna!

Daniel.

| selef a răspuns:

Incearca la OTP credit pentru nevoi personale cu ipoteca.

Sau cauta aici orice credit:http://www.vreaucredit.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti incearca la IFN "Faur", iti ofera un credit de pana in 15. 000 ron, au o dobanda aceptabila, dar iti trebuie giranti

| camir explică:

Nu pot sa fac ipoteca pentru ca, nu e facuta succesiunea.
Cu salariul, un card de credit, 6 sau 5 salarii nu s-ar putea undeva, fara verificare in BC?