| ramonatm17 a întrebat:

Sunt posesoare unui card BRD ...in sucursalele bancilor Brd din orasul meu (Timisoara) exista un asa zis,, robotel,, la care se pot efectua plati ale diferitelor facturi (Romtelecom, Vodafone, etc.) as vrea sa stiu daca as putea sa imi alimentez propriul card BRD folosind respectivul,, robotel,, fara sa fac un transfer propriu zis la ghiseu, stand la cozi interminabile. Multumesc cei ce raspund:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate! Trebuie sa apesi pe ecran pe alimentare card apoi uemezi instructiunile!

| kr.mdy a răspuns:

Nu cred, platile cu cardul le poti face numai la bancomate, acest robotel este numai un cititor de coduri de bare ale facturilor. Da iti poti alimenta cardul si sa platesti cu el la bancomate, eventual in prealabil sa anunti la banca ce operatiuni vrei sa faci.

| danutza_2917 a răspuns:

Dupa cite stiu eu in Timisoara doar Ing bank are un asemenea bancomat unde poti sa si depui bani in contul tau happy