| sebastian1999 a întrebat:

Tatal meu are o firma de confectii(lenjerie de corp); ar vrea sa-si faca o pagina de prezentatre a firmei pe internet; cat il costa? costa ceva intretinerea lui pe fiecare luna? Cine poate sa faca asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Barney a răspuns:

Domeniul.ro il va costa minim 170 lei (nelimitat). Web hostul va fi ieftin pentru ca site-ul nu va avea nevoie de mult spatiu, va fi vreo 2-3 euro. Iar pagina aia de prezentare pot sa i-o fac si eu, dar daca vrea de la niste web designeri profesionisti uite aici www.web-design.ro

2 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Se poate face singur si gratuit pe www.blogspot.com ca aici:

http://softnailsro.blogspot.com

| BusinessPromoterRo a răspuns:

Sebastian salut. Costurile sunt mici. Ai doua variante: banii platiti la facerea site-ului (80-100e)sau bani pe luna(50e). Sa iti las un nr de telefon al unui amic ce te poate ajuta. 0766565476. Cu drag!