| ZebraGalbena a întrebat:

Te poti angaja online? Adica sa faci ceva la calculator pentru care sa fii platit. Funda repede happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tepoti angaja, dar intrebarea e ce stii sa faci?

| ZebraGalbena explică (pentru suntserios):

Ideea e sa gasesc ceva, dupa sa vad in ce as putea face tongue

| suntserios a răspuns (pentru ZebraGalbena):

Deci nu stii nimic serios gen programare, seo, marketing, design? ca astea sunt domeniile in care poti avea un job online serios

| ZebraGalbena explică (pentru suntserios):

Stiu design. am sanse sa gasesc ceva sa-mi scot niste bani de buzunar?

| neutrino a răspuns:

Sunt numeroase firme online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cauta pe net.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
stabilesti inca de la inceput cate ore poti lucra pe zi, ai contract de munca, merita sa incerci
poti sa mai completezi sondaje online dar aici vei primi vouchere dupa ce vei acumula un numar de puncte
https://www.exprim.ro/