| Deniiisel a întrebat:

Știți cumva vreun site de pe care pot face rost de curse de transport de marfa cu duba in tara? Multumesc

3 răspunsuri:
| Gikardo a răspuns:

Http://www.bursatransport.com/
trebuie cont platit.
http://www.euload.com/ cont de baza gratuit.
Sunt foarte multe siteuri

| Deniiisel explică (pentru Gikardo):

Imi mai poti spune cateva?

| Gikardo a răspuns (pentru Deniiisel):

Sunt foarte multe, depinde pe ce axa de transport va orientati, ( national, international, duba, prelata, categorie de tonaj). Eu am lucrat ca dispecer pe toate axele de transport si am ramas prieten cu cativa fosti clienti care le gasesc curse frecvent atat national cat si comunitar. De unde sunteti poate va pot ajuta. Notati cateva siteuri de transport care mai merita luate in seama:
bursa-transport.timocom.ro/
www.marfador.ro/
https://www.easycargo.ro/
www.timocom.ro/
Unele sunt gratuite iar altele au perioada de proba gratuit cate o luna, cel mai b:ine este sa incercati cateva si sa va opriti la unul care are activitate mare, dupa ce va obisnuiti cu ele incercati un cont platit pentru ca asa se poate rezolva mai usor un incident de plata sau alte probleme ce tin de aceasta activitate.