| iumele a întrebat:

Știe cineva cat de ok ar fi să mă implic in LR? Este o firmă mlm(multi marketing level). As vrea sa primesc cat mai multe detalii, sfaturi, recomandări, mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mie MLM-urile astea nu mi se par de incredere, isi au seva in fostele jocuri piramidalewinking
poti citi despre asta si aici : https://exponentul.ro/......im-de-ele/

| shu7e a răspuns:

Personal as avea mare respect pentru cineva care a reusit in MLM. Problema e ca am vazut multi interesati si chiar faceai parte din retea dar n-au ajuns mari (sau eu nu i-am intelnit pe cei mari). statistic insa vorbind citeam undeva ca daca treci de cateva nivele (undeva la mijloc sa zicem) deja ar trebui sa se cam termine populatia planetei. Stii tu cum merge ideea. Tu aduci pe cineva acel cineva pe altxineva si acel altcineva pe inca uul si tot asa... Si daca faci vreo 2 sau 3 picioare/ ramuri din astea...
Sunt lucruri mult mai utile si profitabile din punctul meu de vedere