| SoriSorinHtRC a întrebat:

Știe cineva s-au bagat azi alocațiile?(pe card)?

Răspuns Câştigător
| Maraa345 a răspuns:

Maine

| cfrtobias a răspuns (pentru Maraa345):

Maine se baga sigur? altfel isi retrage funda

Răspuns utilizator avertizat
| Maraa345 a răspuns (pentru cfrtobias):

Sigur, sigur.

| Maraa345 a răspuns (pentru DracuIa):

N-are marul vierme.

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| SelenaTpu a răspuns:

Eu vin cu o alta intrebare. Nu exista aplicatie sa vedeti ca v-au intrat?

| Saiko93 a răspuns:

Mergi la munca mai bine...

| SoriSorinHtRC explică (pentru Saiko93):

Du-te tu si in locul meu

| Saiko93 a răspuns (pentru SoriSorinHtRC):

Rusinos ce servicii prestezi in acest, moment Am deja Nu am nevoie parerea unui lenes, multumesc In orice circumstanta, nu ai scuza. Daca asa e natura ta doar tu singurel te poti repara happy Sănătate de vorbeşti iar singur!

| Saiko93 a răspuns:

Eu nu te-am jignit pe tine... Doi la mână nici nu ne cunoaştem şi trei la mână dacă eşti fixist sau de altă natură rezolvăte mai întâi pe tine apoi pe alţii... Sănătate!

| SoriSorinHtRC explică:

Astept alocația mea?, nu am copii…?