| Anonima55512347 a întrebat:

Tipul de afacere cu aranjamente florale din săpun, spumă, hârtie creponata floristică cum vi se pare? Sunt multe persoane care vând astfel de aranjamente însă nu știu cât de bine se vând.

Se merită să investesc, să cumpăr materialele de care am nevoie? Sau nu?

Sau ce alt tip de afacere cu produse handmade credeți că ar merge? Mă gândesc la multe variante, de mult timp, dar nu găsesc nimic.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu prea mai merge nimic in Romania deoarece sau scumpit toate si pensiile si salariile au ramas la fel de mici, si lumea cumpără mincare nu produse handmade, mincare trebuie zilnic, la altceva renunti dar mincare si medicamente nu poti renunta, si astea sau scumpit enorm, ca sa numai vorbim de gaz, intretinere, curent electric si altele. Nu investii bani in ceva ce nu vinzi, pacat de bani de munca ta.