| Babyflay a întrebat:

Bună, m-am gândit să mă apuc de o mini afacere sau cum să îi zic. credeți ca se poate câștiga ceva din aranjamente florale?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice afacere poate fi profitabila daca e facuta si promovata cum trebuie.

| siriusblack98 a răspuns:

Mereu s-au facut bani din asa ceva. Nu uita de partea de marketing ca aia face toata treaba. Self promoting pe Facebook/insta.

| ioana748 a răspuns:

Da, cum sa nu.
Doar sa nu uitati ca reclama sufletul comerțului.
Mult succes.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Îți trebuie reclamă că să reușești.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Da, de ce nu? Eu am o prietena care face asa ceva ii merge binisor.
Poti incerca, succes!
Daca vrei pe viitor si altceva eu te sfatui sa vezi si varianta de network marketing. Succes!

| Babyflay explică (pentru Ancadorinapascale1993):

Mersi :*

| Ancadorinapascale1993 a răspuns (pentru Babyflay):

Cu plăcere, pentru puțin.