| StefStefStef a întrebat:

Toata lumea spune ca vaand pc.ul prea scump

http://mercador.ro/oferta/vand-pc-IDoXqK.html#0f038f06; r:11;

SPUNETI.MI SI MIE UN PRET CORECT LA PC DE LA LINK
MULTUMESC

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Pe monitor nu poti cere mai mult de 300, la 800 e Samsung mai mare si mai led si mai ieftin.
Si pe unitate nu poti cere nici 10 milioane.
Sincer acum, la 25 milioane cat ceri tu iti iei nou mai bun, ori pc ori laptop, la alegere.
Bafta

| StefStefStef explică (pentru CataC):

NU CER 25 ai inteles gresit il dau cu 18...

| Alin4uuu a răspuns:

Mai mult de 1000 lei n-ai cum sa iei pe el

| StefStefStef explică (pentru Alin4uuu):

Deci unitatea acum noua face vreo 12 mil + monitor 3 mil +2 tastaturi+mouse+sistem audio+gamepad eu zic ca pot sa cer 17-18 milstraight face

| Alin4uuu a răspuns:

Na nu stiu daca o sa-ti dea cineva 15 sa-mi zici si mie. bafta

| marlboroYkent a răspuns:

Frate e cam scump plus ca nu e cine stie ce de el