| anonim_4396 a întrebat:

Un joc facut de mine si de un prieten si vreau sa il personalizez! gen copyright! Unde ma pot duce? aveti idee cat costa?

Răspuns Câştigător
| seawolf a răspuns:

Te duci la OSIM si il inregistrezi ca marca! Ii dai si nume si gata tongue

2 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Da-ni-l si noua sa il testam si sa vedem daca v-a iesit happy

| tsigalkoro a răspuns:

Jocul facut de tine este un soft dezvoltat - inventat, deci cum am facut si eu mi-am inregistrat inventia la OSIM cu ajutorul celor de la http://nomenius.ro/