| EduardTPU a întrebat:

Un mcdonalds in Braila nu stiti daca se va deschide?

4 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

McDonaldsul e o afacere de tip franciza. Oricine poate sa-si deschida un mcDonalds. Nu-i trebuie decat sa cumpere franciza si apoi sa-si cladeasca restaurantul.

In Braila se va deschide atunci cand cineva cu bani va crede ca este profitabil si va plati franciza + restaurantul.

| AstaMicu a răspuns:

Daca nu s-a deschis pana acum, pe timpurile astea de criza 100% nu se va deschide!
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreai sa isi piarda Matteo toti clientii? Pana Matteo nu isi inchide pravalia...Mac nu va fi in Braila... ti-o spune unu care a incarcat sa faca unu chiar in Bariera si am avut mari probleme cu Matteo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se deschide kfc primavara asta in mall cica