| Jipa95 a întrebat:

Un service ok in Bucuresti care imi poate inlocui si mie sticla sparta de pe spate la un galaxy S9? De preferat, sa fie la un pret cat mai scazut.

1 răspuns:
| NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas a răspuns:

Nu e chiar în București dar merita sa mergi până acolo. Au niste preturi super blanao și poți avea 120% încredere în ei. Telefoanele tuturor prietenilor le-am dus acolo. Sa nu mai zic că au niste tipi foarte drăguți care lucrează acolo. Eu zic sa nu eziți
72, Bulevardul Voluntari, Voluntari 077190