| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa schimb 100 de euro si sa iau cel mai mult in lei? fiindca uneori primes putin la anumite case de schimb?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Viziteaza mai multe case de schimb valutar din orasul tau si cateva banci si vezi ce preturi au "la cumparare", asa vei afla cat iei pe 100 euro.

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Cel mai bine e sa mergi la mai multe case de schimb iar ele au afisat la cat au in acel moment cursul euro. In niciun caz sa nu schimbi la wesstern union sau la banci pentru ca acolo au un curs mic.

| AlinGhinet02 a răspuns:

Intre prieteni happy Cel mai bine asa