| shocky2 a întrebat:

Unde este situat bazarul " Europa " in Bucuresti?

Ce produse se gasesc pe acolo?

Si la ce preturi?

Am auzit ca daca stii sa te targuiesti cu ei. Poti scoate unele produse la preturi foarte foarte mici!

E adevarat?

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cauta pe google.ro - harta pina la bazar europa
gasesti de toate pentru toti dar calitatea lasa de dorit, majoritatea hainelor sunt facute din peturi adica sticle din plastic si tot ce tine de plastic este transformat in fire de tzesut
si ne miram ca facem alergie la te miri ce de fapt sunt hainele pe care din lipsa de money le cumparam mai bine cumpara haine de la second hand ca sunt multe de firma si calitativ net superioare
la Soimos de langa Deva este un depozit foarte mare unde se vand acestea la kilogram si la clasa 1 si la clasa 2

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Chinezarii, calitate slaba, nu-ti recomand.

| annaliana a răspuns:

Iei tramvaiul 21 si mergi pana la capat de linie.Acolo este Europa.Gasesti aproape orice(jucarii, perdele, lenjerii, haine, incaltaminte...) la preturi foarte mici, dar nu sunt asa bune calitativ(sunt produse de chinezi).