| MuZIcaEuNDrOg a întrebat:

Hey.Buna TPU.Stiti cumva daca complexul Europa din Bucuresti are haine si de firma care se gasesc in Mall dar muult mai ieftine? Am auzit de la niste prietene ca te poti duce cu 100 de lei si iti iei 2-3 sacose pline de haine, e adevarat, chiar pot gasi un paradis de haine ieftine si super dragute?

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sunt haine chinezesti care sunt copiate dupa cele de brand doar ca nu au etichetele respective. Daca doresti ceva anume ai mari sanse sa gasesti dar nu toti comerciantii de acolo vand en-detail, multi nu vand decat en-gros. Probabil iesi mai ieftin decat in oras. Chiar 2-3 sacose nu iei cu 100 de lei dar oricum mai mult decat in oras. Trebuie sa te duci dimineata (la 13-14 se inchide tot) si sa-ti rezervi minim 2 ore, sunt cateva hale imense cu mii de standuri/magazine, e enorm de greu de cautat ceva acolo.