| edy12006 a întrebat:

Unde gasesc ghiduri pdf gratuite?

Am nevoie de ghiduri de afaceri la cheie in format pdf de preferat gratuite sau la pret mic. Au intrat pe piata tot felul de pirati de le vand cu sute de ron bucata si gratuite nu mai gasesc nicaieri.

As avea nevoie despre cat mai multe activitati din domeniul crescatorii si cultivarea plantelor, a frunctelor, etc.

Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Cauta pe net, pe scribd.com sau pe docstoc.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Edy, eu una nu stiu de astfel de ghiduri. Cu tot respectul cand cineva vrea sa faca bani cred ca esti de acord cu mine ca nimic nu este gratis. Succesul altora cand se vinde cu un pret devine franciza si este si ceva sigur, adica altii au trecut printr-o experienta au sintetizat ce merge bine si l-au pus intr-o reteta.
Eu asa am procedat, am preferat sa aplic o reteta experimentata in timp ( aproape 50 de ani) in comert electronic. daca te intereseaza si pe tine detalii despre acest domeniu, da-mi un mesaj pe privat.

| edy12006 explică:

Nu stie nimeni?