| lolelia a întrebat:

Unde pot gasi locuri de munca in strainatate, dar care sa nu dea tepe, si in care sa nu trebuiasca sa cunosti limba. Cu comision, fara nu conteaza, insa sa nu dau banii si sa raman sportiv, fara bani si fara loc de munca. Daca stiti va rog ajutati-ma cu niste link-uri sau numere de telefon. Multumesc FUNDA! happy

1 răspuns:
| Nikoleee a răspuns:

Ceea ce ceri tu aici este un vis laughing Sa fim seriosi, Europa nu mai e ce-a fost odata (2000-2008) cand scoteai bani si din pietre laughing acum nu mai ofera nimeni asa locuri de munca :* Trebuie sa cunosti pe cineva (renumitele pile) Baftawinking