| Flo_Florin_1998 a întrebat:

Unde pot sa vand un psp-3004 modat + card de 4 gb+3 jocuri originale pe umd + husa de piele?

Răspuns Câştigător
| kim33 a răspuns:

Buna cam cat vrei pe ell

| costyiordache a răspuns (pentru kim33):

Daca te intereseaza un psp, am un psp 3004, modat, carcasa protectie, husa cu boxe, card 2 gb, folosit de persoana adulta mai mult pentru internet si muzica. stare excelenta, bateria tine destul de mult. ultim pret 500 ron. daca prezinta interes, cauta-ma pe costyiordache@yahoo.com sau poti sa il vezi si pe okazii.

4 răspunsuri:
| robert232 a răspuns:

Incearca-l sa al vinzi pe okazzi.ro sau pe mecador

| Flo_Florin_1998 explică:

800 lei
kim33

| Flo_Florin_1998 explică:

800 de lei