| ady1985 a întrebat:

Unde pot vinde martisoare en-gros?

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti deschizi un magazin online in care sa-ti comercializezi produsele. Daca ai si alte produse pe care le poti vinde si in restul anului ar fi varianta cea mai potrivita.
In acest sens chiar iti recomand www.ucoz.ro pentru ca iti poti face un magazin online cu unul dintre cele cateva sute de sabloane responsive si complet personalizabile (un sablon responsive poate fi vizualizat de pe orice dispozitiv conectat la internet), poti vinde un numar nelimitat de produse sau servicii, iti conectezi domeniul propriu.ro/.com si poti accepta plati cu cardul bancar sau prin PayPal. Toate optiunile acestea, precum si altele pe care nu le-am mentionat, se gasesc la 9.99$/luna! Sper ca te-am ajutat.

| hello5 a răspuns:

Pai, depinde de preferinte. Poti sa le vinzi in strada, dar poti si online. Daca vrei sa le vinzi in strada ai nevoie de aprobare de la primaria orasului, iar daca vrei sa le vinzi online poti sa incerci sa iti faci un site special pentru asa ceva sau pe un site socializare.

Sper ca te ajuta.