| Andrei29g3 a întrebat:

Unde sa ma angejez la 17 ani, sunt clasa a12a si am bacu anul asta si din banii pe care ii fac vreau sa merg la meditatii! Ma gandeam la mc da nu stiu daca ma primesc, ideea e ca am si liceu de dimineata

1 răspuns:
| Alinailies a răspuns:

Stiu ca la Mc angajeaza si copii de varsta ta, programul ti-l faci tu gen 2-4 h/zi.
Mai bine mergi la un Mc si lasi cv-ul sau il intrebi pe un angajat daca poate chema pe cineva umcu care sa discuti despre o posibila angajare.