| 14Diana a întrebat:

Unde te poți angaja la 16 ani pe timp de vară?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate la un local pe vreo terasă sau spălat vase

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La un restaurant, cofetărie.

| DjSannan a răspuns:

La 16 ani, poti sa te angajezi la restaurante, magazine, centre comerciale, piscine si parcuri acvatice, terenuri de golf, cinematografe, centre de distractii, centre de ingrijire a copiilor si animale de companie, centre de vanzari, centre de inchiriere de biciclete si multe altele.

| Eusunt132 a răspuns:

Poti fi chelner la restaorant/terase. Poti incerca sa fi osparat la evenimente sau poti sa faci glovo pe un cont de major.