| AlexMAV a întrebat:

Unibet sau Winmasters? Pe ce site aveti cont cu cardul? Daca ati castigat in cat timp v-au dat banii? Care este probabilitatea tepelor? Si cati bani trebuie sa ai pe card ca sa iti faci cont pe unul dintre aceste siteuri?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Am avut cont pe Unibet cu un card Visa. Am castigat si mi-au dat banii cam in 3 zile. Probabilitatea tepelor, daca indeplinesti toate conditiile lor (trimitere copie buletin pe mail si ce mai au acolo) este 0. Chiar si daca nu faci asta la timp, cel mai probabil vei rezolva. Sunt agentii serioase. Nu iti trebuie nici un ban pe card pentru a-ti face cont. Ca sa-l "activezi", insa, si ca sa joci, trebuie sa depui o suma, minim erau 25 de lei cred. Chiar daca cei mai buni sunt cei de la bet365, recomand si aceste case de pariuri online.