| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am retras o suma de bani de pe unibet si mi-au cerut documente de pe cardul de pe care am retras banii! Am folosit cardului altei persoane pentru eu nu am un card, acea persoana are peste 18 ani! Si mi-a cerut poza cu cardul si buletinul celui ce are cardul si le-am trimis, acum totul este in curs de verificare! Credeti ca voi mai primi retragerea? Eu am un cont valid iar persoana ce are cardul are peste 18 ani

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci ilegalitati te ia politia.Asta este furt ce faci tu.

| haileewatson a răspuns:

Te-au prins facand ilegalitati laughing bafta la dosar penal

| TheGentleman a răspuns:

Scumpa mea, te rog să iei legătura cu cei de la ALIAT- Eugen Hriscu să te ajute să ieși din cercul acesta vicios.

Ești tânără, nici măcar majoră și deja ai apucat-o pe acest traseu presărat cu iluzii deșarte, crime, suferință și destine distruse.

Nu ai nici măcar 18 ani și deja comiți infracțiuni grave precum furt de identitate și delapidare. Ce perspective îți oferă acest stil de viață? Ești fată, meriți ceva mai bun.

Numai bine!

| Roooxxxanaaa08 a răspuns (pentru TheGentleman):

Ti am aratat tie buletinul sa zici ca n am peste 18 ani?

| suntserios a răspuns (pentru TheGentleman):

De apreciat ca incerci sa ajuti un om sa scape de dependenta de jocuri de noroc... dar stii ce inseamna delapidare si furt de identitate?

| Roooxxxanaaa08 a răspuns (pentru suntserios):

Nu inteleg cum puteti dramatiza atata! In primul rand am peste 18 ani si am acordul persoanei de a folosi cardul! Multe raspunsuri aiurea si niciunul la ce am intrebat

| suntserios a răspuns (pentru Roooxxxanaaa08):

Nu am dramatizat nimic, citeste mai atenta raspunsul meu si cui se adresa si ce ziceam in el.

Tu din partea mea faci ce vrei cu banii tai...