| Lilia2621 a întrebat:

Urgent! Cine stie vreun site spaniol cu publicitate legate de locuri de munca(in Madrid) Funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://madrid.trabajos.com/, www.infoempleo.com, www.cambalache.es, www.trabajar.com (la prima e deja pusa pe capitala MADRID) dar la celalalte pui madrid si apar oferte, multe cer experienta dar mai sunt fata de andalucia unde ma aflu ca nu dau de nimic, ma intorc in tara macar stiu ca acolo ma angajez ca sofer pe TIR. O seara buna.