| roberthav a întrebat:

Urgent va rog! Credeti ca merita sa cumpar huse de iphone de pe Ebay cu 2-3$. Si dupa sa le vand in Romania cu 30-50 de lei? Calitatea ii buna? Se merita?
Sau ce altceva as putea cumpara de acolo mai ieftin si sa vand cu un adaos cat de cat bunisor in Romania?
Doar cunoscatori sa raspunda.

1 răspuns:
| 211456 a răspuns:

50 de lei o husa? Sa stii ca e mult! Parerea mea, 10-15 maxiiim 20 de lei ar trebui. Daca vrei sa le vinzi, daca nu vrei sa le vinzi poti sa le pui si cu 100 de lei happy