| Alin775 a întrebat:

Urmeaza sa ma angajez la mc pe postul de crew insa nu as vrea sa stau in bucatarie. Exista vreo metoda sa evit asta?

8 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

De ce nu vorbesti cu angajatorul? Presupun ca va puteti intelege cu privire la aceasta dilema.

| Alin775 explică (pentru isemilia):

Imi este cam teama...am inteles ca maganerii sunt duri

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru Alin775):

Te pot ajuta, din punct de vedere psihologic, atunci să îți învingi teama. happy

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Vorbește cu angajatorul și vezi care este mediul, big grin normele și detaliile și vezi dacă o să cădeți de comun acord cu chestia asta! happy Dar de ce nu vrei să lucrezi în bucătărie? Poți să ne spui? happy Funda? happy

| Alin775 explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

N-am incercat inca sa zic ca nu imi place dar prefer interactiunea cu clientii decat la 30 de grade ascuns in bucatarie fara sa vad lumina zilei

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru Alin775):

Păi cel mai probabil, tu vei servi clienții și vei lua notele și comenzile, dacă asta vrei să faci happy