| anonim_4396 a întrebat:

Va doriti un venit suplimentar?

Răspuns Câştigător
| mon@29 a răspuns:

Asta da intrebare...in momentu de fata suntem intr-o criza. orikine siar doari un venyt suplimentarhappy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu încerca să faci reclamă mascată!
Pa, pa.

| gloria_1375 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fac reclama doar pun o intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimanui nu iar scrica un ban in plus mai ales acum... la firma LADY`S ai reducere 25%reducere fata de pretul din catalog si nu numai si cand pui comanda nu trebuie sa platesti TVA

anunta-ma prin mesaj daca mai vrei informatii sau ai ceva nelamuriri"

| oanecorleone a răspuns:

Da sigur oricine din tara asta si-ar dori un venit suplimentar.

| ancan a răspuns:

Normalhappy

| djacido a răspuns:

Normal.Cine nu si-ar dori.