| vreaubebe a întrebat:

Va rog frumos daca stie cineva sigur sa imi raspunda daca cu prima dimploma eliberata de eurocor, nu cea de specializare la Bucuresti ci ceamde absolvire a unui curs se poate obtine PFA

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Depinde de cucoana de la Ragistrul Comertului de care apartii. Unele spun nu ca nu e recunoascuta de ministerul muncii altele le accepta. Eu de exemplu am obtinut cu diploma de ECDL.

| vreaubebe explică (pentru DoarImpreuna):

Merci mult, dar astea de aici sunt scarbe rau, eu pe langa acea diploma mai am una pe care scrie eliberata cu cod caen conform altor forme de unvatamant din nou nimic de ministerul muncii si am o adeverinta de practica de perfectionare de la salonul unde m-a facut ins aneplatita deci fara dovezi la itm, practica doar. credeti ca am vreo sansa sau stau pe fundul me:-)? merci mult de tor

| DoarImpreuna a răspuns (pentru vreaubebe):

Incearca, nu ai ce pierde. Incearca neaparat.