| medda a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca folositi careva Google Adsense pe site-ul propriu, in cat timp vi s-a activat contul google adsense si cum se pot aduce link-uri de pe adsense pentru postare pe propriul site, pentru ca eu am citit multe indrumari pe google adsense si nu am reusit nimic. Dupa parerea mea e prezentat cam ambiguu, am respectat pasii indicati, dar ma invart in jurul cozii si...nimic.
Va multumesc si va raman indatorata

5 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Trebuie sa mearga. fa-ti cont, seteaza bannerele si pune codul in site.

| marius0766545433 a răspuns:

Buna Medda, Mie www.SuperBani.ws mi sa activat contul de adsense in 30 de zile, dar asta se intampla acum 2 ani...acum am auzit ca unii stau si 6 luni... Mie greu sa-i cred dar spun ce am auzit pe forumuri. O zi buna la toata lumea.

| Spintecatorul a răspuns:

Mie mi l-a activat in 2 saptamani,

| adika a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti marketing afiliat, gasesti detalii aici:
www.exposhop.ro si www.2parale.ro

| kotys a răspuns:

Adsense ii bun numai daca ai trafic mare pe site si daca ai o conversie buna(cei care intra pe site dau click pe link-uri). Link-urile ti-le adauga ei.