| DariusXD a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum pot adauga bani in contul meu de paypal si cum ii pot trimite catre un cont de paypal al unui prieten de exemplu, va rog chiar imi trebuie.
Va rog, explicati-mi pas cu pas, cum fac la banca alea, alea.
Multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| carol123 a răspuns:

Deci eu joc lol si am bagat bani in paypal dar nu stiu cum sa dai contul unui prieten
in anumite magazine gasesti un aparat mare la care ai mai multe optiuni(paypal, si multe altele), apesi paypal, spui suma dorita, bagi banii si primesti un bon de pe care virezi bani in jocuri sau in ce vrei tu