| consilierultau001 a întrebat:

Va salut! Aveti idei de afaceri care se pot face in afara domeniului online, de genul,, cumperi si vinzi la un alt pret"? Astept sugestii!

Răspuns Câştigător
| fany22 a răspuns:

Salut! uite ceva tot online-cel mai mare business-iLA(iLivingApp).
Daca vrei, e ceva f.serios- ID.mess. fn22_2005.
Cu stima.

2 răspunsuri:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Idei sunt multe!
1.Afiliere
2.Creare-vanzare produse digitale
3.Reclame pe site-ul propriu
4.Creare site de anunturi platite
etc.

| ale28bz a răspuns:

Idei ar fi câteva însă nu ştiu cât de legale sunt, poţi cumpăra produse,, de firmă´´ (haine, încălţăminte ceasuri şi parfumuri) şi le vinzi ca fiind trimise de la amicul tău din Franţa, Italia, Spania, sau aduse chiar de tine din Turcia şi Bulgaria