| anonim_4396 a întrebat:

sugerati mi niste afaceri de inceput, niste idei, sugestii! multumesc!

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Sal, in primul rand trebuie stiut,unde stai,in oras, la tara, daca ai o suma oarecare de bani, ai teren, cladire libera. Asa pot sa-ti spun apuca-te sa faci rachete sa mearga toti romanii in cosmos.Totul depinde de bani, daca ai firma inregistrata, locatie unde sa faci afacerea....mai stam de vorba daca vrei.Sugestii am multe depinde acum totul de tine.