| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, vreau sa imi trec banii de liceu pe cardul meu la BCR si am fost la secretariatul liceului si una dintre doamnele de acolo a refuzat acest lucru cu toate ca la altii le-au facut mai demult mie mi-a spus ca sunt prea multi si nu are timp sa faca sau ceva de genu.
Deci ea in concluzie face ea legea sau trebuie sa o respecte pe cea care este in vigoare voi ce ziceti refuzul este corect sau poate ar trebui sa contactez Inspectoratul Scolar sau in cazul in care nici ei nu fac nimic o sa contactez Directia Nationala Anticoruptie.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are treaba DNA cu asta.Te mai duci o data si daca nu vrea faci sesizare la Inspectoratul Scolar.Sau la directorul scolii.