| EvangelineLovin a întrebat:

Vad peste tot pe net 'sondaje platite, cum sa faci bani de acasa' si chestii de genul. A facut cineva asta, v-ati inscris la chestiile astea? Chiar sunt oameni seriosi sau e o pacaleala?

50 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tom a răspuns:

Incerca:

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Primesti 6 $ la inregistrare si cand ajungi la 50 $ poti scoate banii doar citind e-mailuri.

Verificat 100 % spre deosebire de altele care sunt doar tepe ca VivaSms.

| xXdoareuXx a răspuns:

Http://www.smart-click.ro/inv-OabnUIu1QnOC poti intra aici. iti poti invita si prietenii

| GYGYLATINO a răspuns:

eu zic sa incerci si eu m-am inscris in multe sondaje sunt la inceput si sper sa castig

| Vacarescu_Adi_1975 a răspuns:

-m-am inreg la 3 siteuri de sondaje si de 2 luni nu am primit decat 1 sondaj de la Ipsos Access Panels in rest 00000...

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Eu am primit bani in realitate a venit o doamna la usa la mine si i-am completat ceva pentru institutul de statistica si am capatat 25 de lei. Teoretic ar trebui sa se intample asa si online, dar cine stie...n-am incercat

| axell890 a răspuns:

Alaturate gratuit liderului mondial Clixsense care te plateste pentru fiecare task, sondaj si reclama vizionata.Acceseaza ghidul & http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html
& incepatorului Clixsense si afla toate cele 7 metode prin care castigi bani cu ajutorul acestuia

| andaa89 a răspuns:

Http://www.clixsense.com aici poti face bani incet dar sigur. Nu o sa castigi 1000 euro intr-o luna, dar macar e un castig sigur. Banii se poat scoate dupa doar 2 dolari. Dovezile de plata se pot vedea pe forumul site-ului. bafta!

| rares10 a răspuns:

Laurlaury imi spui si mie site-urile acelea. daca poti big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AlexAlx9696 a răspuns:

Https://www.myiyo.com/? ref=312892532, l-am incercat pe asta si merge 100%!

| alex161090 a răspuns:

Nu stiu dar nu am incercat pentru ca trebuie sa iti cumperi o carte si mie imi pare teapa

| Culiceanu_Liviu_1977 a răspuns:

Nu stiu de abia am inceput si eu ce crezi se cistiga ceva ca pretentii sunt cu carul.

| sandix3130 a răspuns:

Câştigaţi bani, tichete cadou şi produse gratuite pentru fiecare sondaj completat.
Lucraţi oricând doriţi, de oriunde doriţi.
Sondajele le primiti pe e-mail.
Este 100% gratuit să vă înregistraţi şi să participaţi.

Durata media a unui sondaj este de 10 minute, pentru participarea ta primind intre 2 şi 15 RON. Incasarea recompensei se face prin mai multe metode alese de tine, printre care enumeram: mandat postal, tichete cadou, voucher (cod) electronic la magazinele online mari din Romania etc.

De retinut! Detin conturi pe 13 site-uri, site-uri verificate, site-uri care fac plati. Conturile le puteti face doar daca primiti o invitatie. Astept mesaj de la cei ce vor sa-si mareasca veniturile completand sondaje pe calculator. Pe email veti primi de la mine un tabel cu o situatie a site-urilor, sumele retrase de catre mine si sume disponibile, precum si mai multe informatii.

| Negrila_Ion_Catalin_1980 a răspuns:

Nu mai munciti degeaba, am facut doua cereri de plata si nu mi-au dat niciun ban de o luna, au avut erori pe servere ne-au modificat datele de identificare cand au vazut ca s-au inmultit userii, au introdus optiunea de a nu-ti putea modifica datele si daca nu ai observat la timp...ciuciu banii...nu au un telefon la care sa raspunda, le trimeti mail si iti raspunde un robot ca o sa primesti raspuns in maxim 5 zile, am primit dupa 20 si ceva de zile,i-am tot stresat pe facebook cu faptul ca am facut cerere de plata, mi-au banat contul, sunt cei mai neseriosi, cauta tot felul de motive sa nu plateasca, mai nou se cere si adeverinta cu venitul declarat, auzi la ei, adeverinta+venit+pila la banca= credit, nu s-a auzit nimic de asa ceva la inceput, dar userii s-au inmultit si au aparut cererile de plata.

| giovany60 a răspuns:

Ai primit banii? Si CUM se face ca EU si inca multi ALTII nu au primit NIIC, si nici nu raspun la "Conact us"? Poade dau si ei banii prin..."SONDAJ", La unul da iar la ceilalti NU! laughing)

| Radu_Roxana_1987 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=0d94ad20cbc85b8e8160b19a76575d44.intrati aici nu sunt sondaje, mai degraba task-uri de rezolvat.se rezolva foarte usor

| Alex_Alex_Alexandru_1998 a răspuns:

Nu cred ca e o pacaleala cu sondaje dar trebuie sa stii sa umbli pe net.Si eu imi doresc si am sa incerc

| Alex_Alex_Alexandru_1998 a răspuns:

Pana nu incerci nu ai sa afli.Nu iti trebuie decat putina bunavointa.Succes

| Horatiu_Cristian_Horatiu_Cristian_1983 a răspuns:

As avea norucu acesta

| Slav_Aurelia_1982 a răspuns:

Este adevarat ca scoti bani din sondaje sau pacaleala?

| Slav_Aurelia_1982 a răspuns:

Nu este o pacaleala chiar e pe bune

| Slav_Aurelia_1982 a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred

| EvangelineLovin explică (pentru Slav_Aurelia_1982):

Multe sunt pacaleli, o fi si unul serios, dar nu ai de unde sa stii care e serios.

| peugeot a răspuns:

Da e o pacalele!

| miki012 a răspuns:

Poti castiga daca te inscrii pe mai multe platforme, uite aici cateva in care castigi prin rezolvarea taskurilor si a sondajelor. Nu va asteptati sa castigati mult dar daca te inscrii pe mai multe poti catiga niste banuti. Succes!
http://apmoney.icu/8171338339092/
http://www.viespar.ro/? reff=c54e80898b1f734b678d16a031d254a0
http://www.ermail.ru/link/ACjVajamXYjemCTNjXNcmalJ22lamYAj
https://www.clixsense.com/? 13800788
Mai poti incerca si pe daedalus, marketagent, mobrog, eXprim.

| Tudosa_Lumy_1982 a răspuns:

E real sau teapa?
Sunt multe site-ul cu sonmdaje teapa

| kirrianny a răspuns:

Sunt siteuri cu sondaje lasa mailul tau si iti trimit invitatii

| Florin_Marinescu_1985 a răspuns:

Traffic Monsoon este o platforma care iti permite sa castigi atat cat doresti. In functie de numarul de persoane invitate, castigul poate sa fie nelimitat.

Castigul propriu este 0.10$-0.20$ pe zi, in functie de cate reclame iti apar in cont. Castigul de la referrali este de 100%. Daca ai inscris 9 referrali activi, poti sa castigi 1$ pe zi. inscriete link https://goo.gl/LWyhnQ

| Somesan_Ana_1987 a răspuns:

E pe bune. Eu am primit primii 500 euro. Pentru INSCRIERE GRATUITA folositi Linkul: http://sondajro.com/
Dupa INREGISTRAREA in sistem, veti primi Link- ul dvs. pe care il veti gasi in contul dvs la sectiunea \" Parteneri\". Sunt importante de retinut doua lucruri:
Puteti lucra zilnic 30 minute de pe calculatorul dvs de acasa, completand Chestionare Online. Pentru munca dvs zilnica de 30 minute - completand chestionare online - veti fi platit si nu depindeti de nimeni. Intrati in contul dvs (folosind userul si parola) si completati chestionare.

| aliceroxana a răspuns (pentru Somesan_Ana_1987):

Tu cum ai primit banii? Pe ce tip de card.

| Eniko_Erika_Vincze_1971 a răspuns (pentru Somesan_Ana_1987):

Eu astept plata lor mai mult de o luna de cand am facut cererea si nimic, le-am scris si mesaje la care nu mi-au raspuns, iar mai nou nu poti sa intri pe pagina lor...deci? cred ca te numeri printre cei norocosi.

| cosi9 a răspuns (pentru Eniko_Erika_Vincze_1971):

Exact asa mi s-a intamplat si mie..nu au facut decat sa ne blocheze ip-urile... fiind inexistente site-urile lor pentru ip-urile noastre.

| vrancisc a răspuns:

Eu pana acum am primit o data banii de la http://www.daedalusonline.ro/, adica 10 euro (40 si ceva de lei). Ei chiar sunt seriosi, insa dureaza ceva vreme pana stangi suma asta. :D Si tot de la ei am primit o invitatie sa particip la o platforma online (trebuia sa imi scriu parerea legata de diferite aspecte pe un forum timp o saptamana, zilnic) si pentru asta am primit 75 de lei. Si acum mai fac la un site international care iar pare serios. Primesti 0.03$ pe zi pentru intrebari ce dureaza maxim un minut si pe langa asta mai primesti ocazional si sondaje putin mai lungi pe care primesti 2-5$. Si trebuie sa faci un fel de scor, raspunzand la intrebari, care cu cat e mai mare cu atat te platesc ceva mai bine pentru ele pentru ca devi mai de incredere. :) Asta e linkul si de la ei: http://paidviewpoint.com/? r=recrute