| Adr1an a întrebat:

Vand cont iPLAY, 4 euro Vodafone.
Ratio: 4.688 Uploaded: 334.710 GB Downloaded: 71.395 GB

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa achizitionez contul, 0740311989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, imi cer scuze ca intreb din nou legat de contul iplay, am discutat cu tine si parca mi-ai dat un invite code, dar din pacate am ramas fara telefon... asa ca am pierdut mesajul. Daca imi mai poti oferi condul, Mersi frumos, sarbatori fericite si la multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut incerc sa dau de tine, pentru un cont de iplay, mi-ai trimis un invite cu un cod pentru un cont nou pe 0740311989, as vrea sa te rog sa mi-l mai trimiti odata sau contra cost ca nu mai am telefonul respectiv... am rama fara el de sarbatori