| george21 a întrebat:

Vand playstation 2 pret intre 300 si 250 lei cine e interesat ? sau daca inca se mai doresc astfel de playstation

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum PS3 e mai solicitat, nu cred ca il vinzi. Baga anunt in okazii.ro

| mgtow a răspuns:

Ia sa vad ce zici acum http://www.youtube.com/watch?v=YM5t2oElZVo tu te-ai obisnuit cu PS2 dar nu se compara nici-un joc cu hitman absolution.

| Andyy007 a răspuns:

De vandut ai mari sanse.PS3 e f scump deci are omu alternativa.E foarte fain, nu am ce zice, am si eu.
O parere:ESTE MULT MULT PREA SCUMP!
Da-l intre 150-250.Nici asa nu prea ai sanse.
Cel mai bun pret e in jur de 200. Daca mai dai si jocuri originale merita mai mult.Si neoriginale daca sunt doar sa fie multe.Nu sunt interesat, pentru ca am si eu.Ti-am dat doar un sfathappy

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Ai șanse să îl vinzi doar cu 250 lei...
Nimeni nu îți dă mai mult de 250 lei
Nu prea mai sunt căutate pentru că sunt modele vechi...
Mai nou se cumpără XBOX sau PS3...

| george21 explică:

Pai ia zi kokooo nu tea-r interesa? si app sunt din Bucuresti