| anonim_4396 a întrebat:

Vand telefon MOTOROLA v360.Are video, foto 5833 KB, bluetooth, culoare gri.Pentru mai multe detalii contactati-ma la adresa de email grecusabina@yahoo.com sau la nr. de tel 0756656163.Pret rezonabil. Cine vrea sa il cumpere?

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Dar nu era mai usor sa specifici marca ca sa stie omu despre ce e vb?

| Anonimuluscyk a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Taci bai! Daca nu stii sa citesti mai bina taci! Am scris ca e marca MOTOROLA!

| FlorinDiablo a răspuns (pentru Anonimuluscyk):

Fa vorbeste frumos ca eu nu vb cu tine cu bai proasta dracu ce esti sunt multe marci de Motorola asa ca tot proasta esti ca nu ai specificat modelul de Motorola

| steffyboy a răspuns:

Trimite-mi mesaj cu id tau.

| Anonimuluscyk a răspuns (pentru steffyboy):

De ce?

| steffyboy a răspuns (pentru Anonimuluscyk):

Sa aflu mai multe despre telefonstraight face

| Anonimuluscyk a răspuns (pentru steffyboy):

Sigur? daca nu o sa-ti dau ignore! grecusabina