| DarkSell93 a întrebat:

Vand URGENT Nintendo Wii Modat nou! Cu toate accesoriile!

Vand Nintendo Wii Nou Modat de curand! Consola a fost folosita de cateva ori maxim 5.Consola accepta orice joc de wii inclusiv cele noi!
Contine urmatoarele accesorii:
-Wii Remote
-Nunchuck
-3 Stickuri Usb(care contin urmatoarele jocuri New super mario bros wii,legend of zelda,kirby,Call od duty,Prince of persia,Super mario galaxy,Donkey Kong, Rayman Origins si multe altele)

-Alimentator
-Senzor
-Cablu tv
-Joc wii play
-DVD scrise cu jocuri
Stickurile doar se pun in wii si puteti juca.

3 răspunsuri:
| Danyel129 a răspuns:

Cu cat?

| DarkSell93 explică (pentru Danyel129):

600 ron, avand in vedere ca este nou si nu a fost prea mult folosit.Pt detalii 0755112599

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkSell93):

Da-mi id u tau daca il mai ai