| CARMENCITA a întrebat:

Vinde cineva parfumuri originale de firma sa-mi spuna si mie prin mesaj privat daca e secret cum sa fac sa vand si eu? Stiu pe o fata care vinde, dar nu vrea sa-mi spuna.As vrea sa-mi cumpar mie dar sunt scumpe si sa vand la cunostinte asa ca nu i-as lua clientii. Din cate stiam eu trebuie sa ai magazin ca sa iei parfumuri de firma Dior sau altele, dar se pare ca nu si nu sunt furate sigur ca are prea multe.Sa fie ceva serios adica nu contrafacute sau furate ca nu ma intereseaza.Multumesc anticipat.Si eventual sa-mi spuneti cum se procedeaza cu impozitarea banilor castigati sau se face contract de colaborare la firma de la care ei sau nu o fi firma.

1 răspuns:
| ameryknu a răspuns:

Da putem sa discuta pe tema asta marian_snyper_17 id meu si o rezolvam