| existential a întrebat:

Voi cu cat v-ati imbogatit in pandemie? :))
Un scurt reportaj despre tunurile din pandemie:
https://www.youtube.com/watch?v=ghe5RgCvah8
(a uitat sa mentioneze testele cumparate pentru scoli, de la firmele lui Camataru si Botezatu)

Cred ca in curand se va face trecerea de la starea de urgenta la starea de razboi, cu alte tunuri si mai mari.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suficient sa platesc locuinta din tara si sa pun deoparte ca sa imi cumpar alta in strainatate

| existential explică (pentru mgtow):

Bun bun. vezi sa fie dotata si cu adapost antiaerian happy

| mgtow a răspuns (pentru existential):

Adapostul e in armata, problema ar fi banii pierduti in caz de razboi

| existential explică (pentru mgtow):

Apropo, daca se poate, arata-mi si mie tehnica cu care te antrenezi in UK, ca-s curios... arme, blindate, nave, aeronave.

| mgtow a răspuns (pentru existential):

Https://www.youtube.com/watch?v=l68pkQjXw2Y&t=82s
https://www.youtube.com/watch?v=ZDyYdC6254w

Inceputul in jungla, dupa incursiunile cu elicopterul, on duty

| sierra1 a răspuns:

Dacă ne-am imbogățit sufletește/moralicește, se pune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am imbogatit cu mare lucru, dat fiind ca sunt un simplu salariat, nu patron sau intreprenzator.