| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu si eu ce patesc pentru neplatirea unui contract la vodafone sunt disperat sa aflu mersi anticipat crying

Răspuns Câştigător
| badgirl22 a răspuns:

Nimic extraordinar daca datoria nu depaseste 20.000 EURO. te vor stresa cativa ani cu plicuri si recuperatori si pana la urma te vor lasa in pace. nu au ce sa-ti faca

3 răspunsuri:
| OliClaudiu a răspuns:

Poi si recuperatori si plicurile vor veni acasa?

| Catalin_Muntean_1992 a răspuns (pentru OliClaudiu):

Recuperatorii te vor asedia cu telefoane si instiintari scrise. Am avut si eu o datorie la RDS-RCS de 400 si ceva de RON (jumate din suma fiind penalizari) pe care am refuzat sa o platesc din cauza ca nu mi-a functionat internetul timp de 6 luni, cat mai aveam din contract. Dupa vreo jumatate de an, o firma de recuperari creante, a inceput sa-mi trimita cateva scrisori acasa si sa ma contacteze telefonic pentru plata. Au insistat cam 2 luni dupa care n-am mai auzit de ei. Pana acum happy

| OliClaudiu a răspuns:

Mersi mult credeam ca o sa fac puscarie pentru asta big grin