| MileyS a întrebat:

Vreau sa comand niste carti de pe www.litera.ro si trebuie sa completez niste campuri, iar unul dintre ele este "Cod Voucher", ce trebuie sa scriu la acesta mai exact, cum aflu acest cod?

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai doar daca ai Vucher dar pentru ca nu ai ..nu cred ca e obligatoriu..sa completezi. ok?

| MileyS explică (pentru VadTot):

Pai, o carte costa normal 13 lei, dar este la reducere si costa acum 5 lei. deci am voucher sau nu? si ce trebuie sa scriu daca am?

| VadTot a răspuns (pentru MileyS):

Pai daca ai voucher cred ca trebuie sa scrii un cod ceva de pe el..nu are un cod ceva.dar ai voucher? dar apropo ai vazut cat este transportul? apropae cat o carte.laughingCrezi ca se merita? eu iti zic sa nu te lasi pacalita! Si sa platesti transportul aproape cat o carte! Deci unde i avantajul tau si reducerea! ai grija la cei care spun ca fac reduceri majoritatea sunt doar tepe pentru cei neatenti! ok?!@!

| Ana235 a răspuns:

Nimic. Daca ai primit un voucher (cupon de reduceri) in urma vreunei promotii, trebuie sa completezi nr acestuia. In caz contrar, campul respectiv nu se completeaza. Stiu din experienta, am mai comandat cu litera.