| 00andrey00 a întrebat:

Pana la urma as vrea un Nokia lumia 710. ce defecte are? in afara de bluetooth? Vreau sa il cumpar si sa nu fiu dezamagit si sa imi vina sa il arunc pe geamlaughing

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Defectu principal care îl are e că vine „dotat" cu wingoz mobile, care e cel mai slab sistem de operare creat vreo dată. Până și Symbian-ul e superior,. Altele au fost deja enumerate, deci dacă vrei să nu îl transformi în ghiulea de praștie recomand alt telefon.Succes

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

"Defecte" :

Nu are cameră secundară, are memorie DOAR de 8 Gb şi NU are slot pentru card de memorie ( deci nu o poţi extinde/mări ).

Cam atât.

Alte detalii/specificaţii tehnice la linkul : http://telefonultau.eu/products/Nokia-Lumia-710-Black.html

| 00andrey00 explică:

Pai eu am card de 1GB si imi ajunge..nu am ce baga in teltefon..pt mine e mult 8GB/asa si ce aprere aveti atunci de Samsung galaxy chat?