| blonduu a întrebat:

Vreau sa cumpar o Iguana. Are cineva de vanzare?

9 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Incearca la PetShop. Daca nu au, iti pot aduce pe comanda.

| dya a răspuns:

Ai putea gasi la pet shop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am euhappy id: toader_denis16 sau tel :0766360145. vand cu tot ce trebuie terariu incalzitor etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da am eu! 100E negociabil. Daca esti interesat ma gasesti pe id-ul meu blondinamicutza19.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Donez o igoana daca te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza igoana pe care vreau sa o donez astept un raspuns pe adresa mea de mail: mirabela_boboc@yahoo.com

| zxcxzxc a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ai iguana ca as vrea eu sa o iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Donez o igoana daca intereseaza pe cineva astept un raspuns la adresa mea de mail care este: mirabela_boboc@yahoo.com

| blonduu explică:

Ok ok