| LoOkK a întrebat:

Vreau sa deschid o afacere si as vrea sa stiu un site de unde as putea sa ma informez despre un produs, cat trebuie investit intr-un produs si la ce profit sa ma astept in primi ani.Astept un raspuns cat mai repede.Va multumesc.

3 răspunsuri:
| MarianaDaia a răspuns:

Poti intra sa te informezi pe www.calivita.com
Dai clik pe Romania, iti bagi nasucul pe acolo, te informezi, nu faci nici-un pas pana nu vorbesti cu mine. Daca te inscrii on-line, nu are cine sa te sfatuiasca sau sa te indrume, ok? Eu sunt in activitatea asta de cca 8 ani, te pot ajuta sa nu faci greselile mele si sa fii mult cu mai bun decat mine.
daiamariana67@gmail.com

| LoOkK explică (pentru MarianaDaia):

Deocamdata doar am vrut sa stiu ce produse se vand mai bine si abia dupa poate o sa incerc ceva dar multumesc pentru informatii am sa te contactez daca am sa continui