| blackdark66 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un site pentru adulti. Trebuie sa imi cumpar host, demain si un script. Si in rest trebuie doar sa uploadez video-uri?
Nu prea cred ca e asa simplu sau daca trebuie sa fac asta.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu esti adult?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie e atat de usor, in practica trebuie sa rezolvi probleme cu sursele din care iei filmele ca si astea sunt protejate de drepturi de autor, trebuie sa ai foarte mare grija de continutul de pe site... orice urma de minori se pedepseste legal, trebuie sa respecti reguli de acces pe site pentru minori si sa nu mai zis ca pentru un site de streaming video trebuie sa investesti serios in infrastructura si mentenanta