| Clever a întrebat:

Vreau sa incep o afacere, cu ce tip de afacere ma indrumati sa incep?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-a mai pus anterior aceasta intrebare si iti raspund la fel: una care sa nu ceara mult capital pentru inceput(daca se poate chiar deloc) si care sa se autofinanteze(sa nu ai nevoie de credite). Succes si numai bine!

| bianca a răspuns:

Bia_coolgirl94 iti dau eu o idee

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Cu siguranta, o afacere pe care te pricepi sa o faci, daca te gandesti sa si investesti ceva bani. Daca nu, vanzari si plata la comision, nu investesti de regula nimic si ai posibilitatea sa inveti foarte multe lucruri, daca esti incepator la capitolul afaceri. Bafta!

| adrianbreje a răspuns:

O idee de afacere care functioneaza gasesti pe http://afaceripeinternet.com Este vorba despre o afacere pe internet care presupune vanzarile produselor specifice internetului precum hostingul, vanzarea prin afiliere a unor cusrsuri de internet marketing, etc. Informatii concrete sunt pe site-ul mai sus mentionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recrutam personal din toata tara in calitate de consultant pentru firme de produse naturale germane a carui distribuitor este LIFE CARE. Nu veti avea calitatea de simplu vanzator ci aceea de a crea o retea personala(propria afacere) care in timp va poate aduce castiguri chiar foarte mari daca alocati acestei activitati 2-3 h pe zi. Astept raspuns pe e mail pentru a va da relatii suplimentare. id : just_my_hazel_eyes@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi ce cerinte sunt pe piata si dupa aceea poti incepe o afacere

| piata a răspuns:

Poti sa alegi o afacere existenta. Daca alegi cu grija, iti va fi mai usor. Decat sa construiesti de la zero este mai usor sa preiei ceva existent si sa dezvolti.
Afaceri de vanzare poti gasi aici: http://www.piataafacerilor.ro/

| TotiP1 a răspuns:

Afacereata.ucoz.ro sau baga id-ul meu : kill_hell_boy happy!